Trzpień 2MTx6JT do uchwytów wiertarskich ze stożkiem Kennedy KEN4429260K PRO20
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Trzpień 2MTx6JT do uchwytów wiertarskich ze stożkiem Kennedy KEN4429260K
Kennedy KEN-442-9260K
KEN4429260K
TRZPIEN DO UCHWYTOW WIERTARSKICH ZE STOZKIEM 2MTx6JT Kennedy
KEN-442-9260K
SM.CK016,20ZLNE
Narzędzia Cromwell
Precyzyjne wykonanie, w pełni hartowane. Stożek z płetw....
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| Opis | No.2 MT x 6JT |
| EAN13 Barcode | 5036140108493 |
| eCl@ss Code | 36609229 |
| Długość całkowita | 110 mm |
| Suitable For | JSN-7 & JSN-12 |
| Supplier Part No. | 4429260K |
| UNSPSC Code | 27112811 |
| Waga elementu | 180 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość | 110mm |
| Mount | 6 JT |
| Typ produktu | Drill Chuck Arbors |
| Waga | 180 g gram kg |
| Typ chwytu | No.2 MT |