Trzpień 3MTx1JT do uchwytów wiertarskich ze stożkiem Kennedy KEN4429310K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Trzpień 3MTx1JT do uchwytów wiertarskich ze stożkiem Kennedy KEN4429310K
Kennedy KEN-442-9310K
KEN4429310K
KC-016,27,6ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Kennedy |
| Opis | No.3 MT x 1JT |
| EAN13 | 5036140108516 |
| ecl@ss | 36609229 |
| Długość całkowita | 120 mm |
| Oznaczenie | KEN-442-9310K |
| UNSPSC | 27112811 |
| Waga elementu | 310 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość | 120mm |
| Mount | 1 JT |
| Numer produktu | |
| Typ produktu | Drill Chuck Arbors |
| Waga | 310 g gramkg |
| Typ chwytu | No.3 MT |