Trzpień 3MTx2JT do uchwytów wiertarskich ze stożkiem Kennedy KEN4429320K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Trzpień 3MTx2JT do uchwytów wiertarskich ze stożkiem Kennedy KEN4429320K
Kennedy KEN-442-9320K
KEN4429320K
KC-016,27,6ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Kennedy |
| Opis | No.3 MT x 2JT |
| EAN13 | 5036140108523 |
| ecl@ss | 36609229 |
| Długość całkowita | 125 mm |
| Oznaczenie | KEN-442-9320K |
| UNSPSC | 27112811 |
| Waga elementu | 330 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość | 125mm |
| Mount | 2 JT |
| Numer produktu | |
| Typ produktu | Drill Chuck Arbors |
| Waga | 330 g gramkg |
| Typ chwytu | No.3 MT |