Trzpień 4MTx2JT do uchwytów wiertarskich ze stożkiem Kennedy KEN4429420K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Trzpień 4MTx2JT do uchwytów wiertarskich ze stożkiem Kennedy KEN4429420K
Kennedy KEN-442-9420K
KEN4429420K
TRZPIEN DO UCHWYTOW WIERTARSKICH ZE STOZKIEM 4MTx2JT Kennedy
KEN-442-9420K
SM.CK016,43,2ZLNE
Narzędzia Cromwell
Precyzyjne wykonanie, w pełni hartowane. Stożek z płetw....
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 27112811 |
| eCl@ss Code | 36609229 |
| Producent | Kennedy |
| Supplier Part No. | 4429420K |
| EAN13 Barcode | 5036140108578 |
| Długość całkowita | 135 mm |
| Waga elementu | 700 g |
| Opis | No.4 MT x 2JT |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość | 135mm |
| Mount | 2 JT |
| Typ produktu | Drill Chuck Arbors |
| Waga | 700 g gram kg |
| Typ chwytu | No.4 MT |