Trzpień 4MTx6JT do uchwytów wiertarskich ze stożkiem Kennedy KEN4429460K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Trzpień 4MTx6JT do uchwytów wiertarskich ze stożkiem Kennedy KEN4429460K
Kennedy KEN-442-9460K
KEN4429460K
TRZPIEN DO UCHWYTOW WIERTARSKICH ZE STOZKIEM 4MTx6JT Kennedy
KEN-442-9460K
SM.CK016,43,2ZLNE
Narzędzia Cromwell
Precyzyjne wykonanie, w pełni hartowane. Stożek z płetw....
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 27112811 |
| eCl@ss Code | 36609229 |
| Producent | Kennedy |
| Supplier Part No. | 4429460K |
| EAN13 Barcode | 5036140108592 |
| Długość całkowita | 155 mm |
| Waga elementu | 690 g |
| Suitable For | JSN-7 & JSN-12 |
| Opis | No.4 MT x 6JT |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość | 155mm |
| Mount | 6 JT |
| Typ produktu | Drill Chuck Arbors |
| Waga | 690 g gram kg |
| Typ chwytu | No.4 MT |