Trzpień 5MTx3JT do uchwytów wiertarskich ze stożkiem Kennedy KEN4429530K PRO19
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$50.95
Cena regularna:
$41.42
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Trzpień 5MTx3JT do uchwytów wiertarskich ze stożkiem Kennedy KEN4429530K
Kennedy KEN-442-9530K
KEN4429530K
TRZPIEN DO UCHWYTOW WIERTARSKICH ZE STOZKIEM 5MTx3JT Kennedy
KEN-442-9530K
SM.CK016,108ZLNE
Narzędzia Cromwell
Precyzyjne wykonanie, w pełni hartowane. Stożek z płetwą.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 27112811 |
| eCl@ss Code | 36609229 |
| Producent | Kennedy |
| Supplier Part No. | 4429530K |
| EAN13 Barcode | 5036140108615 |
| Długość całk. | 190 mm |
| Waga elementu | 1700 g |
| Opis | No.5 MT x 3JT |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość | 190 mm |
| Mount | 3 JT |
| Product Number | |
| Typ produktu | Drill Chuck Arbors |
| Waga | 1700 g gramkg kilogram |
| Typ chwytu | No.5 MT |