Trzpień B12x3MT do uchwytów wiertarskich ze stożkiem Kennedy KEN4425320K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Trzpień B12x3MT do uchwytów wiertarskich ze stożkiem Kennedy KEN4425320K
Kennedy KEN-442-5320K
KEN4425320K
TRZPIEN DO UCHWYTOW WIERTARSKICH ZE STOZKIEM B12x3MT Kennedy
KEN-442-5320K
SM.CK016,28,1ZLNE
Narzędzia Cromwell
W pełni hartowane tuleje redukcyjne wykonane zgodnie z DIN 228.
Stożek mocujący DIN 238.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 27112811 |
| eCl@ss Code | 36609229 |
| Producent | Kennedy |
| Supplier Part No. | 4425320K |
| EAN13 Barcode | 5036140108363 |
| Długość całkowita | 125mm |
| Morse Taper | No.3 MT |
| Chuck Taper | B12 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość | 125mm |
| Mount | B12 |
| Typ produktu | Drill Chuck Arbors |
| Waga | g gram kg |
| Typ chwytu | No.3 MT |