Trzpień R8x33JT do uchwytów wiertarskich ze stożkiem Kennedy KEN4429690K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Trzpień R8x33JT do uchwytów wiertarskich ze stożkiem Kennedy KEN4429690K
Kennedy KEN-442-9690K
KEN4429690K
TRZPIEN DO UCHWYTOW WIERTARSKICH ZE STOZKIEM R8x33JT Kennedy
KEN-442-9690K
SM.CK016,63,3ZLNE
Narzędzia Cromwell
Precyzyjne wykonanie, w pełni hartowane. Stożek z płetwą.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 27112811 |
| eCl@ss Code | 36609229 |
| Producent | Kennedy |
| Supplier Part No. | 4429690K |
| EAN13 Barcode | 5036140108660 |
| Długość całk. | 135 mm |
| Waga elementu | 460 g |
| Opis | R8 x 33JT |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Mount | 33 JT |
| Typ chwytu | R8 |
| Waga | 460 g gramkg kilogram |
| Długość | 135 mm |
| Typ produktu | Drill Chuck Arbors |
| Product Number |