Trzpień do uchwytów wiertarskich BT40-JT06-042 Jacobs Indexa IND1445448K PRO20-21
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
403,90 zł
Cena regularna:
328,37 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Trzpień do uchwytów wiertarskich BT40-JT06-042 Jacobs Indexa IND1445448K
Indexa IND-144-5448K
IND1445448K
Trzpień do uchwytów wiertarskich BT40-JT06-042 JACOBS Indexa IND1445448K
IND-144-5448K
SM.CK016,333,7ZLNE
JTA?- Trzpienie do uchwytów wiertarskich z chwytem Jacobsa. Mogą być użyte z uchwytami wiertarskimi Kennedy, Jacobs, Rohm itd.
BT = BT-MAS 403... (patrz główny obrazek)
DN = DIN69871/A.........
QC = ISO/DIN 2080 Szybkomocujące
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| EAN13 Barcode | 5036140084186 |
| eCl@ss Code | 21021101 |
| Lumens | 42 mm |
| Outside Taper | JT6 |
| Typ chwytu | BT40 |
| Supplier Part No. | 1445448K |
| UNSPSC Code | 23290000 |
| Waga elementu | 1152 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Outside Taper | |
| Długość | 42mm |
| Morse Taper | |
| Mount | JT06 |
| Numer produktu | BT40-JT06-042 |
| Waga | g gram kg |
| Średnica | mm |
| Typ chwytu | BT40 |
| Bore Size |