Trzpień frezarski uniwersalny BT40-FM16-052 Indexa IND1444907K
dostępny
Cena regularna:
696,30 zł
Cena regularna:
566,10 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Trzpień frezarski uniwersalny BT40-FM16-052 Indexa IND1444907K
Indexa IND-144-4907K
IND1444907K
Trzpień frezarski uniwersalny BT40-FM16-052 Indexa IND1444907K
IND-144-4907K
SM.CK016,399,9ZLNE
Stosowane do szerokiej gamy frezów czołowych nasadzanych, z rowkiem wpustowym lub rowkiem zabierakowym.
BT = BT-MAS 403 (patrz główny obrazek)
DN = DIN69871/A......
IS = ISO/DIN 2080/
QC = ISO/DIN 2080 Szybkomocujące......
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Waga całkowita | 1.21 |
| UNSPSC Code | 23242106 |
| eCl@ss Code | 28039190 |
| Producent | Indexa |
| Supplier Part No. | 1444907K |
| EAN13 Barcode | 5036140083967 |
| Spigot Diameter | FM16 |
| D | 36 mm |
| Lumens | 52 mm |
| Waga elementu | 1.2 kg |
| Typ chwytu | BT40 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość | 52mm |
| Numer produktu | BT40-FM16-052 |
| Spigot Size | FM16 |
| Średnica | 36mm |
| Typ chwytu | BT40 |