Trzpień frezarski uniwersalny BT40-FM22-052 Indexa IND1444910K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$191.98
Cena regularna:
$156.08
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Trzpień frezarski uniwersalny BT40-FM22-052 Indexa IND1444910K
Indexa IND-144-4910K
IND1444910K
Trzpień frezarski uniwersalny BT40-FM22-052 Indexa IND1444910K
IND-144-4910K
SM.CK016,399,9ZLNE
Stosowane do szerokiej gamy frezów czołowych nasadzanych, z rowkiem wpustowym lub rowkiem zabierakowym.
BT = BT-MAS 403(patrz główny obrazek)
DN = DIN69871/Aąą
IS= ISO/DIN 2080/
QC = ISO/DIN 2080 Szybkomocująceąą
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Waga | 1.43 |
| UNSPSC Code | 23242106 |
| eCl@ss Code | 28039190 |
| Producent | Indexa |
| Supplier Part No. | 1444910K |
| EAN13 Barcode | 5036140083974 |
| Spigot Diameter | FM22 |
| D | 50 mm |
| Lumens | 52 mm |
| Waga elementu | 1.5 kg |
| Typ chwytu | BT40 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość | 52 mm |
| Numer produktu | BT40-FM22-052 |
| Spigot Size | FM22 |
| Średnica | 50 mm |
| Typ chwytu | BT40 |