Trzpień frezarski uniwersalny BT40-FM32-052 Indexa IND1444918K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$191.98
Cena regularna:
$156.08
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Trzpień frezarski uniwersalny BT40-FM32-052 Indexa IND1444918K
Indexa IND-144-4918K
IND1444918K
Trzpień frezarski uniwersalny BT40-FM32-052 Indexa IND1444918K
IND-144-4918K
SM.CK016,411,5ZLNE
Stosowane do szerokiej gamy frezów czołowych nasadzanych, z rowkiem wpustowym lub rowkiem zabierakowym.
BT = BT-MAS 403 (patrz główny obrazek)
DN = DIN69871/A......
IS = ISO/DIN 2080/
QC = ISO/DIN 2080 Szybkomocujące......
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Waga całkowita | 2.03 |
| UNSPSC Code | 23242106 |
| eCl@ss Code | 28039190 |
| Producent | Indexa |
| Supplier Part No. | 1444918K |
| EAN13 Barcode | 5036140084018 |
| Spigot Diameter | FM32 |
| D | 78 mm |
| Lumens | 52 mm |
| Waga elementu | 2.2 kg |
| Typ chwytu | BT40 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość | 52mm |
| Numer produktu | BT40-FM32-052 |
| Spigot Size | FM32 |
| Średnica | 78mm |
| Typ chwytu | BT40 |