Trzpień frezarski uniwersalny Indexa IND1444850K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
720,40 zł
Cena regularna:
585,69 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Trzpień frezarski uniwersalny Indexa IND1444850K
Indexa IND-144-4850K
IND1444850K
IS50-FM40-040 SHELL/FACEMILL adaptor Indexa IND1444850K
IND-144-4850K
SM.CK016,642,1ZLNE
Stosowane do szerokiej gamy frezów czołowych nasadzanych, z rowkiem wpustowym lub rowkiem zabierakowym.
BT = BT-MAS 403 (patrz główny obrazek)
DN = DIN69871/A......
IS = ISO/DIN 2080/
QC = ISO/DIN 2080 Szybkomocujące......
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| D | 70 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140285248 |
| eCl@ss Code | 28039190 |
| Lumens | 40 mm |
| Waga całkowita | 3.47 |
| Typ chwytu | IS50 |
| Spigot Diameter | FM40 |
| Supplier Part No. | 1444850K |
| UNSPSC Code | 23242106 |
| Waga elementu | 3.6 kg |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość | 40mm |
| Numer produktu | IS50-FM40-40 |
| Spigot Size | FM40 |
| Średnica | 70mm |
| Typ chwytu | IS50 |