Trzpień frezarski uniwersalny QC40-FM27-037 Indexa IND1444814K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
600,60 zł
Cena regularna:
488,29 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Trzpień frezarski uniwersalny QC40-FM27-037 Indexa IND1444814K
Indexa IND-144-4814K
IND1444814K
Trzpień frezarski uniwersalny QC40-FM27-037 Indexa IND1444814K
IND-144-4814K
SM.CK016,477,8ZLNE
Stosowane do szerokiej gamy frezów czołowych nasadzanych, z rowkiem wpustowym lub rowkiem zabierakowym.
BT = BT-MAS 403 (patrz główny obrazek)
DN = DIN69871/A......
IS = ISO/DIN 2080/
QC = ISO/DIN 2080 Szybkomocujące......
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Waga całkowita | 1.2 |
| UNSPSC Code | 23242106 |
| eCl@ss Code | 28039190 |
| Producent | Indexa |
| Supplier Part No. | 1444814K |
| EAN13 Barcode | 5036140083936 |
| Spigot Diameter | FM27 |
| D | 48 mm |
| Lumens | 37 mm |
| Waga elementu | 1275 g |
| Typ chwytu | QC40 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość | 37mm |
| Numer produktu | QC40-FM27-037 |
| Spigot Size | FM27 |
| Średnica | 48mm |
| Typ chwytu | QC40 |