Trzpień mocujący do otwornic 14-32mm SDS Plus Kennedy KEN0501550K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Trzpień mocujący do otwornic 14-32mm SDS Plus Kennedy KEN0501550K
Kennedy KEN-050-1550K
KEN0501550K
KC-016,42,3ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Accessory Description | Hole Saw Arbor |
| Arbor Included | |
| Konstrukcja ostrzy | |
| Marka, producent | Kennedy |
| Case Type | |
| Materiał tnący | |
| EAN13 | 5036140092525 |
| Hole Saw Diameter Included | |
| Maximum Saw Diameter | 32 mm |
| Minimum Saw Diameter | 14 mm |
| Model Number | K1-SDS |
| Liczba elementów | |
| Głębokość całkowita | 130 |
| Długość całkowita | 30 |
| Waga całkowita | 0.084 |
| Szerokość całk. | 30 |
| Pilot Included | Pilot Included |
| Shank Shape | SDS-Plus |
| Oznaczenie | KEN-050-1550K |
| Podziałka ostrzy | |
| UNSPSC | 27112826 |