Tuleja przedłużająca ze stożkiem Morse'a 1MTI/Sx2MT O/S Kennedy KEN4824120K PRO19
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Tuleja przedłużająca ze stożkiem Morse'a 1MTI/Sx2MT O/S Kennedy KEN4824120K
Kennedy KEN-482-4120K
KEN4824120K
TULEJA PRZEDLUZAJACA ZE STOZKIEM MORSE'A 1MTI/Sx2MT O/S Kennedy
KEN-482-4120K
SM.CK016,68,5ZLNE
Narzędzia Cromwell
Gama traducujnych narzędzi mocujących. Tyleje wykonane z wysokiej jakości stali konstrukcyjnej. Wszystkie tuleje i trzpienie są hartowane, szlifowany stożek wewnętrzny i zewnętrzny. ISO 238 BS 1660 : 2.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 23290000 |
| eCl@ss Code | 21021106 |
| Producent | Kennedy |
| Supplier Part No. | 3117-1502 |
| EAN13 Barcode | 5036140072954 |
| Morse Taper Inside x Outside | 1 x 2 MT |
| Waga elementu | 290 g |
| Długość | 160 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Inside Morse Taper | 1MT |
| Długość całk. | 160 mm |
| Product Number | |
| To Release Morse Taper | |
| Waga | 290g |
| Liczba elementów | szt; elem. |
| Standard, norma | ISO 238 BS 1660:2 |
| Outside Size | 2MT |