Tuleja przedłużająca ze stożkiem Morse'a 2MTI/Sx2MT O/S Kennedy KEN4824220K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Tuleja przedłużająca ze stożkiem Morse'a 2MTI/Sx2MT O/S Kennedy KEN4824220K
Kennedy KEN-482-4220K
KEN4824220K
TULEJA PRZEDLUZAJACA ZE STOZKIEM MORSE'A 2MTI/Sx2MT O/S Kennedy
KEN-482-4220K
SM.CK016,94,2ZLNE
Narzędzia Cromwell
Gama traducujnych narzędzi mocujących. Tyleje wykonane z wysokiej jakości stali konstrukcyjnej. Wszystkie tuleje i trzpienie są hartowane, szlifowany stożek wewnętrzny i zewnętrzny. ISO 238 BS 1660 : 2.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140072978 |
| eCl@ss Code | 21021106 |
| Długość | 175 mm |
| Morse Taper Inside x Outside | 2 x 2 MT |
| Supplier Part No. | 4824220K |
| UNSPSC Code | 23290000 |
| Waga elementu | 390 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Inside Morse Taper | 2MT |
| Długość całkowita | 175mm |
| To Release Morse Taper | |
| Waga | 390g |
| Liczba elementów | szt; elem. |
| Standard, norma | ISO 238 BS 1660:2 |
| Outside Size | 2MT |