Tuleja przedłużająca ze stożkiem Morse'a 5MTI/Sx4MT O/S Kennedy KEN4824540K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$112.80
Cena regularna:
$91.70
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Tuleja przedłużająca ze stożkiem Morse'a 5MTI/Sx4MT O/S Kennedy KEN4824540K
Kennedy KEN-482-4540K
KEN4824540K
TULEJA PRZEDLUZAJACA ZE STOZKIEM MORSE'A 5MTI/Sx4MT O/S Kennedy
KEN-482-4540K
SM.CK016,253,6ZLNE
Narzędzia Cromwell
Gama traducujnych narzędzi mocujących. Tyleje wykonane z wysokiej jakości stali konstrukcyjnej. Wszystkie tuleje i trzpienie są hartowane, szlifowany stożek wewnętrzny i zewnętrzny. ISO 238 BS 1660 : 2.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140108677 |
| eCl@ss Code | 21021106 |
| Długość | 300 mm |
| Morse Taper Inside x Outside | 5 x 4 MT |
| Supplier Part No. | 4824540K |
| UNSPSC Code | 23290000 |
| Waga elementu | 2500 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Inside Morse Taper | 5MT |
| Długość całkowita | 300mm |
| To Release Morse Taper | |
| Waga | 2500g |
| Liczba elementów | szt; elem. |
| Standard, norma | ISO 238 BS 1660:2 |
| Outside Size | 4MT |