Tuleja przedłużająca ze stożkiem Morse'a MK3 na MK2 redukcja Kennedy KEN4824320K KEN-482-4320K MTMX
dostępny
Cena regularna:
180,10 zł
Cena regularna:
146,42 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Tuleja przedłużająca ze stożkiem Morse'a MK3 na MK2 redukcja Kennedy KEN4824320K KEN-482-4320K
Zdjęcie poglądowe
- Stożek wewnętrzny: MK3
- Stożek zewnętrzny: MK2
- Długość: 194mm
- Waga: 620g
- Pozwana np. na zamontowanie oprawki lub wiertła z chwytem MK3 (Morse'a 3) na wiertarce lub obrabiarce posiadającej stożek MK2 (Morse'a 2).
Gama traducyjnych narzędzi mocujących. Tuleje wykonane z wysokiej jakości stali konstrukcyjnej. Wszystkie tuleje i trzpienie są hartowane, szlifowany stożek wewnętrzny i zewnętrzny. ISO 238 BS 1660 : 2.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140072992 |
| eCl@ss Code | 21021106 |
| Długość | 194 mm |
| Morse Taper Inside x Outside | 3 x 2 MT |
| Supplier Part No. | 3117-1509 |
| UNSPSC Code | 23290000 |
| Waga elementu | 620 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Wewnętrzny Mors | 3MT, MK3 |
| Długość całkowita | 194mm |
| Liczba elementów | szt; elem. |
| Standard, norma | ISO 238 BS 1660:2 |
| Zewnętrzny Mors | 2MT, MK2 |