Tuleja redukcyjna BT40-MT1-050 ze stożkiem Morse'a 1 Indexa IND1445922K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$118.12
Cena regularna:
$96.03
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Tuleja redukcyjna BT40-MT1-050 ze stożkiem Morse'a 1 Indexa IND1445922K
Indexa IND-144-5922K
IND1445922K
Tuleja redukcyjna BT40-MT1-050 MORSE Indexa IND1445922K
IND-144-5922K
SM.CK016,365,3ZLNE
Wewnętrzne otwory stożkowe. Do użycia z wiertłami, rozwiertakami itp. na centrach obróbczych. Produkowane z najsurowszymi standardami jakości.
BT = BT-MAS 403.....(patrz główny obrazek)
DN = DIN 69871/A.....
IS = ISO/DIN 2080/
QC = ISO/DIN 2080 Szybkomocujące.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| D | 25 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140084339 |
| eCl@ss Code | 21021101 |
| Lumens | 50 mm |
| Morse Taper | 1 |
| Typ chwytu | BT40 |
| Supplier Part No. | 1445922K |
| UNSPSC Code | 23290000 |
| Waga elementu | 1033 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Outside Taper | |
| Długość | 50mm |
| Morse Taper | 1MT |
| Mount | |
| Numer produktu | BT40-MT1-050 |
| Waga | g gram kg |
| Średnica | 25mm |
| Typ chwytu | BT40 |
| Bore Size |