Tuleja redukcyjna DN40-MT4-095 Morse'a Indexa IND1445634K PRO19-20-21
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
496,40 zł
Cena regularna:
403,58 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Tuleja redukcyjna DN40-MT4-095 Morse'a Indexa IND1445634K
Indexa IND-144-5634K
IND1445634K
KC-016,410,2ZN/SM.[NM]
BT = BT-MAS 403ą..
DN = DIN 69871/Aą..
IS = ISO/DIN 2080/
QC = ISO/DIN 2080 Szybkomocujące.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Indexa |
| D | 48 mm |
| EAN13 | 5036140084254 |
| ecl@ss | 21021101 |
| Lumens | 95 mm |
| Morse Taper | 4 |
| Typ chwytu | DN40 |
| Oznaczenie | IND-144-5634K |
| UNSPSC | 23290000 |
| Waga elementu | 1342 g |
Further information
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Outside Taper | |
| Długość | 95mm |
| Morse Taper | 4MT |
| Mount | |
| Numer produktu | DN40-MT4-095 |
| Waga | g gramkg |
| Średnica | 48mm |
| Typ chwytu | DN40 |
| Bore Size |