Tuleja redukcyjna DN50-MT5-105 Morse'a Indexa IND1445684K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
761,80 zł
Cena regularna:
619,35 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Tuleja redukcyjna DN50-MT5-105 Morse'a Indexa IND1445684K
Indexa IND-144-5684K
IND1445684K
Tuleja redukcyjna DN50-MT5-105 MORSE Indexa IND1445684K
IND-144-5684K
SM.CK016,629,5ZLNE
Wewnętrzne otwory stożkowe. Do użycia z wiertłami, rozwiertakami itp. na centrach obróbczych. Produkowane z najsurowszymi standardami jakości.
BT = BT-MAS 403.....(patrz główny obrazek)
DN = DIN 69871/A.....
IS = ISO/DIN 2080/
QC = ISO/DIN 2080 Szybkomocujące.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| D | 63 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140084285 |
| eCl@ss Code | 21021101 |
| Lumens | 105 mm |
| Morse Taper | 5 |
| Typ chwytu | DN50 |
| Supplier Part No. | 1445684K |
| UNSPSC Code | 23290000 |
| Waga elementu | 3356 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Outside Taper | |
| Długość | 105mm |
| Morse Taper | 5MT |
| Mount | |
| Numer produktu | 0642116811504 |
| Waga | g gram kg |
| Średnica | 63mm |
| Typ chwytu | DN50 |
| Bore Size |