Tuleja redukcyjna do narzędzi z chwytem Morse'a 5MT I/Sx 6MT O/S Kennedy KEN4822560K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
325,80 zł
Cena regularna:
264,88 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Tuleja redukcyjna do narzędzi z chwytem Morse'a 5MT I/Sx 6MT O/S Kennedy KEN4822560K
Kennedy KEN-482-2560K
KEN4822560K
TULEJA redukcyjna DO NARZ. Z CHWYTEM MORSE'A 5MT I/Sx 6MT O/S Kennedy
KEN-482-2560K
SM.CK016,222,6ZLNE
Narzędzia Cromwell
Gama traducujnych narzędzi mocujących. Tyleje wykonane z wysokiej jakości stali konstrukcyjnej. Wszystkie tuleje i trzpienie są hartowane, szlifowany stożek wewnętrzny i zewnętrzny. ISO 238 BS 1660 : 2.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140072930 |
| eCl@ss Code | 21021106 |
| Długość | 225 mm |
| Morse Taper Inside x Outside | 5 x 6 MT |
| Supplier Part No. | 4822560K |
| UNSPSC Code | 23290000 |
| Waga | 2800 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Inside Morse Taper | 5MT |
| Długość całkowita | 225mm |
| To Release Morse Taper | |
| Waga | 2800g |
| Liczba elementów | szt; elem. |
| Standard, norma | ISO 238 BS 1660 : 2 |
| Outside Size | 6MT |