Tulejka do gwintowania bez kompensacji osiowej SC19/11 0082 Indexa IDX1449124K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
147,80 zł
Cena regularna:
120,16 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Tulejka do gwintowania bez kompensacji osiowej SC19/11 0082 Indexa IDX1449124K
Indexa IDX-144-9124K
IDX1449124K
SOLID TAP adaptor ISO529SZ1 19/11 0082 INDEXA IDX1449124K
IDX-144-9124K
KC-016,122,5ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Indexa |
| EAN13 | 5036140284562 |
| ecl@ss | 21021101 |
| For ISO 529 Taps BSW/BSF | 5/16 / 7/16 |
| For ISO 529 Taps Metric | M8/M11 |
| For ISO 529 Taps UNC/UNF | 5/16 / 7/16 |
| Numer produktu | SC19/11 - 0082 |
| Oznaczenie | IDX-144-9124K |
| Tap Shank Size | 8mm |
| Tap Square Size | 6.30 mm |
| UNSPSC | 27112808 |
Further information
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| A/F | 6.30mm |
| Shank | 8mm |
| Tap Size | 5/16" BSW 5/16" UNC 7/16" BSF 7/16" UNF |
| Rozmiar gwintu | M8/M11 |
| Type | Rigid |
| Rozmiar | SC19/ 11 |
| Manufacturers Code | 0082 |
| For DIN Taps | ISO 529 BA ISO 529 BSF ISO 529 BSW |