Tulejka do gwintowania bez kompensacji osiowej SC19/11 862 Indexa IDX1449106K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Tulejka do gwintowania bez kompensacji osiowej SC19/11 862 Indexa IDX1449106K
Indexa IDX-144-9106K
IDX1449106K
SOLID TAP adaptor DIN SZ1 19/11 862 Indexa IDX1449106K
IDX-144-9106K
SM.CK016,108,8ZLNE
Tulejki bez kompensacji osiowej. Odpowiednie do oprawek do gwintowania. Do gw. DIN.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| EAN13 Barcode | 5036140284517 |
| eCl@ss Code | 21021101 |
| For DIN Taps 371 | M8 |
| For DIN Taps 374 | M11 |
| For DIN Taps 376 | M11 |
| Numer produktu | SC19/11 - 862 |
| Supplier Part No. | 1449106K |
| Tap Shank Size | 8mm |
| Tap Square Size | 6.2 mm |
| UNSPSC Code | 27112808 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| A/F | 6.2mm |
| Shank | 8mm millimetre |
| Tap Size | M11 M8 |
| Rozmiar gwintu | M11 M8 |
| Typ | Rigid |
| Size | SC19/ 1 |
| Manufacturers Code | 862 |
| For DIN Taps | DIN 371 DIN 374 DIN 376 |