Tulejka do gwintowania bez kompensacji osiowej SC31/12 14112 Indexa IDX1449194K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
191,80 zł
Cena regularna:
155,93 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Tulejka do gwintowania bez kompensacji osiowej SC31/12 14112 Indexa IDX1449194K
Indexa IDX-144-9194K
IDX1449194K
SOLID TAP adaptor ISO529SZ2 31/12 14112 Indexa IDX1449194K
IDX-144-9194K
SM.CK016,163,2ZLNE
Tulejki bez kompensacji osiowej. Odpowiednie do oprawek do gwintowania. Do gw. ISO 529.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| EAN13 Barcode | 5036140284777 |
| eCl@ss Code | 21021101 |
| For ISO 529 Taps BSW/BSF | 3/4 |
| For ISO 529 Taps Metric | M18/M20 |
| For ISO 529 Taps UNC/UNF | 3/4 |
| Numer produktu | SC31/12 - 14112 |
| Supplier Part No. | 1449194K |
| Tap Shank Size | 14mm |
| Tap Square Size | 11.2 mm |
| UNSPSC Code | 27112808 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| A/F | 11.2mm |
| Shank | 14mm millimetre |
| Tap Size | M18/M20 |
| Rozmiar gwintu | M18/M20 |
| Typ | Rigid |
| Size | SC31/ 12 |
| Manufacturers Code | 14112 |
| For DIN Taps | 3/4" BSF 3/4" BSW 3/4" UNC 3/4" UNF |