Tulejka do gwintowania bez kompensacji osiowej SC31/12 16125 Indexa IDX1449196K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
191,80 zł
Cena regularna:
155,93 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Tulejka do gwintowania bez kompensacji osiowej SC31/12 16125 Indexa IDX1449196K
Indexa IDX-144-9196K
IDX1449196K
SOLID TAP adaptor ISO529SZ2 31/12 16125 Indexa IDX1449196K
IDX-144-9196K
SM.CK016,163,2ZLNE
Tulejki bez kompensacji osiowej. Odpowiednie do oprawek do gwintowania. Do gw. ISO 529.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| EAN13 Barcode | 5036140284784 |
| eCl@ss Code | 21021101 |
| For ISO 529 Taps BSW/BSF | 7/8 |
| For ISO 529 Taps Metric | M22 |
| For ISO 529 Taps UNC/UNF | 7/8 |
| Numer produktu | SC31/12 - 16125 |
| Supplier Part No. | 1449196K |
| Tap Shank Size | 16mm |
| Tap Square Size | 12.5 mm |
| UNSPSC Code | 27112808 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| A/F | 12.5mm |
| Shank | 16mm millimetre |
| Tap Size | M22 |
| Rozmiar gwintu | M22 |
| Typ | Rigid |
| Size | SC31/ 12 |
| Manufacturers Code | 16125 |
| For DIN Taps | 7/8" BSF 7/8" BSW 7/8" UNC 7/8" UNF |