Tulejka do gwintowania bez kompensacji osiowej SC31/12 1814 Indexa IDX1449190K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
191,80 zł
Cena regularna:
155,93 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Tulejka do gwintowania bez kompensacji osiowej SC31/12 1814 Indexa IDX1449190K
Indexa IDX-144-9190K
IDX1449190K
SOLID TAP adaptor ISO529SZ2 31/12 1814 Indexa IDX1449190K
IDX-144-9190K
SM.CK016,163,2ZLNE
Tulejki bez kompensacji osiowej. Odpowiednie do oprawek do gwintowania. Do gw. ISO 529.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| EAN13 Barcode | 5036140284753 |
| eCl@ss Code | 21021101 |
| For ISO 529 Taps BA/BSP | 5/8 BSP |
| For ISO 529 Taps BSW/BSF | 1 |
| For ISO 529 Taps Metric | M24 |
| For ISO 529 Taps UNC/UNF | 1 |
| Numer produktu | SC31/12 - 1814 |
| Supplier Part No. | 1449190K |
| Tap Shank Size | 18mm |
| Tap Square Size | 14mm |
| UNSPSC Code | 27112808 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| A/F | 14mm millimetre |
| Shank | 18mm millimetre |
| Tap Size | M24 |
| Rozmiar gwintu | M24 |
| Typ | Rigid |
| Size | SC31/ 12 |
| Manufacturers Code | 1814 |
| For DIN Taps | 1" BSF 1" BSW 1" UNC 1" UNF 5/8" BSP |