Tulejka do gwintowania bez kompensacji osiowej SC31/12 649 Indexa IDX1449166K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
191,80 zł
Cena regularna:
155,93 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Tulejka do gwintowania bez kompensacji osiowej SC31/12 649 Indexa IDX1449166K
Indexa IDX-144-9166K
IDX1449166K
SOLID TAP adaptor DIN SZ2 31/12 649 Indexa IDX1449166K
IDX-144-9166K
SM.CK016,163,2ZLNE
Tulejki bez kompensacji osiowej. Odpowiednie do oprawek do gwintowania. Do gw. DIN.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| EAN13 Barcode | 5036140284654 |
| eCl@ss Code | 21021101 |
| For DIN Taps 352 | M5-M8 |
| For DIN Taps 371 | M5-M6 |
| For DIN Taps 374 | M8 |
| For DIN Taps 376 | M8 |
| Numer produktu | SC31/12 - 649 |
| Supplier Part No. | 1449166K |
| Tap Shank Size | 6mm |
| Tap Square Size | 4.9 mm |
| UNSPSC Code | 27112808 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| A/F | 4.9mm |
| Shank | 6mm millimetre |
| Tap Size | M5-M6 M5-M8 M8 |
| Rozmiar gwintu | M5-M6 M5-M8 M8 |
| Typ | Rigid |
| Size | SC31/ 12 |
| Manufacturers Code | 649 |
| For DIN Taps | DIN 352 DIN 371 DIN 374 DIN 376 |