Tulejka do gwintowania ze sprzęgłem T&C TAP din SZ1 19/1 84 Indexa IDX1449316K PRO20-21
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
447,50 zł
Cena regularna:
363,82 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Adaptor T&C TAP din SZ1 19/1 84 Indexa IDX1449316K
Indexa IDX-144-9316K
IDX1449316K
T&C TAP adaptor DIN SZ2 31/2 8649 Indexa IDX1449316K
IDX-144-9316K
SM.CK016,374,1ZLNE
Tulejki ze sprzęgłem. Odpowiednie do oprawek do gwintowania z kompensacją osiową. Do gw. DIN
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| EAN13 Barcode | 5036140285088 |
| eCl@ss Code | 21021101 |
| For DIN Taps 352 | M8 |
| For DIN Taps 374 | M8 |
| For DIN Taps 376 | M8 |
| Numer produktu | SC31/2 - 8649 |
| Supplier Part No. | 1449316K |
| Tap Shank Size | 6mm |
| Tap Square Size | 4.9 mm |
| UNSPSC Code | 27112808 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| A/F | 4.9mm |
| Shank | 6mm millimetre |
| Tap Size | M8 |
| Rozmiar gwintu | M8 |
| Typ | Slipping Clutch |
| Size | SC31/2 |
| Manufacturers Code | 8649 |
| For DIN Taps | DIN 352 DIN 374 DIN 376 |