Tulejka do pilnikarki SM-51224 6mm Kobe KBE2800070A MT0M
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Tulejka do pilnikarki SM-51224 6mm Kobe KBE2800070A
Kobe KBE-280-0070A
KBE2800070A
Tulejka do pilnikarki SM-51224 6mm Kobe KBE2800070A
KBE-280-0070A
SM.CK016,27,6ZLNE
Pasujące do szlifierek Kobe itp.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kobe |
| Rozmiar tulejki | 6 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140089600 |
| Supplier Part No. | 2800070A |
| UNSPSC Code | 27112808 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Rozmiar tulejki | 6mm |
| Numer produktu | SM-51224 |
| Suitable for use with | Kobe and Similar Die Grinders |
| Typ | Collet |