Tulejka samozaciskowa 10mm R8-BC Indexa IND1443582K IND-144-3582K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
205,30 zł
Cena regularna:
166,91 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Tulejka samozaciskowa 10mm R8-BC Indexa IND1443582K IND-144-3582K
Indexa IND-144-3582K
IND1443582K
Tulejka samozaciskowa R8-BC 10mm INDEXA IND1443582K
IND-144-3582K
KC-016,114,4ZN/SM.[NM]
Wymiary: A = 24.1mm, B = 102.3mm, C = 31.5mm T = 7/16” UNF. Kąt: a = 8°25’.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica otworu | 10mm |
| Marka, producent | Indexa |
| EAN13 | 5036140083714 |
| ecl@ss | 21021101 |
| Waga całkowita | 0.28 |
| Oznaczenie | IND-144-3582K |
| UNSPSC | 27112808 |
| Waga elementu | 297 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Rozmiar tulejki | 10mm |
| Długość | 102.3mm |
| Numer produktu | R8-BC |
| Seria | R8 |
| Type | |
| Średnica | 31.5mm |
| Liczba elementów | |
| Range Diameter | |
| System pomiarowy | Metryczny |