Tulejka samozaciskowa 20mm R8-BC Indexa IND1443588K IND-144-3588K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
48,28 €
Cena regularna:
39,25 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Tulejka samozaciskowa 20mm R8-BC Indexa IND1443588K IND-144-3588K
Indexa IND-144-3588K
IND1443588K
Tulejka samozaciskowa R8-BC 20mm Indexa IND1443588K
Używane bezpośrednio na trzpieniu obrotowym z narzędziami skrawającymi na maszynach typu Bridgeport.
Wymiary: A = 24.1mm, B = 102.3mm, C = 31.5mm T = 7/16” UNF. Kąt: a = 8°25’.
Specyfikacja:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica otworu | 20mm |
| Brand | Indexa |
| EAN13 Barcode | 5036140083745 |
| eCl@ss Code | 21021101 |
| Waga całkowita | 0.225 |
| Supplier Part No. | 1443588K |
| UNSPSC Code | 27112808 |
| Waga elementu | 209 g |
Informacje dodatkowe:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Rozmiar tulejki | 20mm |
| Długość | 102.30mm |
| Model, kod produktu | R8-BC |
| Seria | R8 |
| Type | |
| Średnica | 31.50mm |
| Liczba elementów | |
| Range Diameter | |
| System pomiarowy | Metryczny |
IND-144-3588K
SM.CK016,114,4ZLNE