Tulejka zaciskowa ER16 D 7-6mm Indexa IDX1443260K PRO19
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Tulejka zaciskowa ER16 D 7-6mm Indexa IDX1443260K
Indexa IDX-144-3260K
IDX1443260K
Tulejka zaciskowa 7.0-6.0 ER16 Indexa IDX1443260K
IDX-144-3260K
SM.CK016,47,8ZLNE
Wymiary tulejek (mm)
Typ: ER16. Pojemn.: 0.5-10. D: 17.0. L: 27.0.
Typ: ER25. Pojemn.: 1.0-16. D: 26.0. L: 35.0.
Typ: ER20. Pojemn.: 3.0-13. D: 21.0. L: 31.5.
Typ: ER32. Pojemn.: 2.0-20. D: 33.0. L: 40.0.
Typ: ER40. Pojemn.: 3.0-26. D: 41.0. L: 46.0.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Waga | 0.019 |
| UNSPSC Code | 27112808 |
| eCl@ss Code | 21021101 |
| Producent | Indexa |
| Supplier Part No. | 1443260K |
| EAN13 Barcode | 5036140079335 |
| Zakres tulejki | 7.0-6mm |
| Type | ER16 |
| Waga elementu | 19 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Rozmiar tulejki | 7-6mm |
| Długość | 27mm |
| Numer produktu | |
| Seria | ER |
| Type | ER16 |
| Średnica | 17mm |
| System pomiarowy | Metryczny |