Tylne strzemiączko bez zawleczki 63mm HM63/20 Kennedy KEN2942456H
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Tylne strzemiączko bez zawleczki 63mm HM63/20 Kennedy KEN2942456H
Kennedy KEN-294-2456H
KEN2942456H
HM63/20 63mm REAR CLEVIS, MALE Kennedy
KEN-294-2456H
SM.CK016,62,3ZLNE
Narzędzia Cromwell
Tylne strzemiączko bez zawleczki
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 27131702 |
| eCl@ss Code | 23049190 |
| Producent | Kennedy |
| Supplier Part No. | 2942456H |
| EAN13 Barcode | 5036140292635 |
| Model Number | KFKCM63RE |
| Cylinder Diameter | 63 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość przewodu | m metre |
| Cylinder Diameter | 63mm |
| Numer produktu | HM63/20 |
| Typ produktu | Rear Clevis |
| To Suit | mm |
| Voltage | V voltage |
| Waga elementu | g |
| Bore Size (mm) | |
| Stroke | mm |
| Rod Thread | mm |
| Thread O/D (mm) | mm |
| Cylinder Bore (mm) | 63mm |
| For Use On | |
| Standard, norma | |
| Additional Features | Male |