Ucho dolne 1/4" do kolumny prostej do statywu MAG Kennedy KEN3333200K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kennedy Ucho dolne 1/4" do kolumny prostej do statywu MAG KEN3333200K
Kennedy KEN-333-3200K
KEN3333200K Kennedy UCHO DOLNE DO KOLUMNY PROSTEJ DO STATYWU MAG 1/4"
Z reduktorem pod ucho, trzpień redukcyjny. Średnica ucha: 1/4”.
Akceptuje
KEN-333-3020K: Gniazdo: 6, i 8mm. Prowadnica: 10mm
KEN-333-3040K: Gniazdo: 4, 6 i 8mm. Prowadnica: 12mm
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 23152203 |
| eCl@ss Code | 21020801 |
| Producent | Kennedy |
| Supplier Part No. | 3333200K |
| EAN13 Barcode | 5036140107267 |
| Waga | 21 g |
| 6.3mm Standard Clamp To Suit | 1/4” I/D Lug, Stem/Spigot Dia. 6mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Numer produktu | |
| Rozmiar gwintu | M8 x 1.25mm |
| To Suit | 6mm & 5/16" |
| Type | Stand Fitments |
| Rozmiar | 6.30mm (1/4" ) |