Uchwyt boczny SEB-20 z uchem i gwintem Indexa IND4253220S PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Uchwyt boczny SEB-20 z uchem i gwintem Indexa IND4253220S
Indexa IND-425-3220S
IND4253220S
Uchwyt boczny z uchem i gwintem SEB-20 Indexa IND4253220S
IND-425-3220S
SM.CK016,29,7ZLNE
Uchwyty boczne z uchem i gwintem
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| Wymiar A | 72 mm |
| Dim B | 71 mm |
| Wymiar C | 16 mm |
| Wymiar D | 30 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140086494 |
| eCl@ss Code | 23149090 |
| Numer produktu | SEB2030 |
| Supplier Part No. | 4253220S |
| SWL | 630 kg |
| Thread (E) | M20 |
| UNSPSC Code | 23153402 |
| Waga elementu | 0.4 kg |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| A | 72mm |
| B | 72mm |
| C | 16mm |
| Clamp Style | |
| Materiał | Stal |
| Numer produktu | PT30-20 |
| Standard, norma | |
| Surface Finish |