Uchwyt do bitów 1/4"x1/4 Kennedy KEN5736200K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Oprawka do grotów do elektronarzędzi 1/4"x1/4" Kennedy KEN5736200K
Kennedy KEN-573-6200K
Oprawka do grotów do elektronarzędzi 1/4"x1/4
KEN-573-6200K
Opis produktu
6mm (1/4”) sześciokątne trzpienie z kulą zapadkową. Do użytku z wkładkami.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140014282 |
| Kod eCl@ss | 21040404 |
| For Use With | Insert Bits |
| Długość całk./opak. | 60mm |
| Shank Shape | hex |
| Shank Size | 1/4" calowe |
| Special Features | Quick Release |
| Nr produktu | KEN-573-6200K |
| Kod UNSPSC | 27112814 |
KEN5736200K
OPRAWKA DO GROTOW DO ELEKTRONARZEDZI 1/4"x1/4" Kennedy
KEN-573-6200K
SM.CK016,22,9ZLNE
Narzędzia Cromwell