Uchwyt do bitów 1/4"x5/16" Kennedy KEN5736110K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Oprawka do grotów do elektronarzędzi 1/4"x5/16" Kennedy KEN5736110K
Kennedy KEN-573-6110K
Oprawka do grotów do elektronarzędzi 1/4"x5/16"
KEN-573-6110K
Opis produktu
8mm (5/16”) chwyt sześciokątny z końcówką okrągłą typu Desoutter. Do użycia z końcówkami.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140123601 |
| Kod eCl@ss | 21040404 |
| For Use With | Insert Bits |
| Długość całk./opak. | 46mm |
| Shank Shape | hex |
| Shank Size | 1/4" calowe |
| Nr produktu | KEN-573-6110K |
| Kod UNSPSC | 27112814 |
KEN5736110K
OPRAWKA DO GROTOW DO ELEKTRONARZEDZI 1/4"x5/16" Kennedy
KEN-573-6110K
SM.CK016,18,9ZLNE
Narzędzia Cromwell