Uchwyt do wałków 2-ramienny 300mm 12" Kennedy KEN5334650K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Uchwyt do wałków 2-ramienny 300mm 12" Kennedy KEN5334650K
Kennedy KEN-533-4650K
KEN5334650K
UCHWYT DO WALKOW (2-RAMIENNY) 300mm/12" Kennedy
KEN-533-4650K
SM.CK016,37,7ZLNE
Narzędzia Cromwell
Galwanizowana stal. Ze śrubami dokręcającymi.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość całkowita | 330 |
| Szerokość całk. | 250 |
| Głębokość całk. | 70 |
| Waga całkowita | 0.295 |
| UNSPSC Code | 31211906 |
| eCl@ss Code | 21041103 |
| Producent | Kennedy |
| Supplier Part No. | 5334650K |
| EAN13 Barcode | 5036140045910 |
| Roller Width | 300 mm |
| Waga elementu | 455 g |
| Roller Width | 12" cal |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | |
| Extension Range | m metre" cal |
| Do użycia z | 300mm Wide Bird Cage Pattern Rollers use 1" Stale |
| Head Type | |
| Tray Material | |
| Typ | Roller Frame |
| Liczba elementów | |
| Tray Width | mm cm centimetre |
| Handle Material | |
| Compatible Materials | Emulsion Floor Paint Masonry |
| Head Material | Stal |
| Recommended Environment | Indoor/Outdoor |
| Compatible Surface | Rough Surface Smooth Surface |
| Arm Length | Double Arm |
| Roller Length | 300mm 12" cal |
| Roller Core Diameter | 25mm 1" cal |
| Roller Material | |
| Roller Pile Length | |
| Tray Length | mm cm centimetre |