Uchwyt do wałków malarskich 180mm 7" Senator SEN5334250K PRO25
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Uchwyt do wałków malarskich 180mm 7" Senator SEN5334250K
Senator SEN-533-4250K
SEN5334250K
KC-016,8,6ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Senator |
| EAN13 | 5036140045965 |
| ecl@ss | 21041103 |
| Głębokość całkowita | 45 |
| Długość całkowita | 280 |
| Waga całkowita | 0.19 |
| Szerokość całk. | 200 |
| Roller Width | 180 mm |
| Roller Width | 7" cal |
| Oznaczenie | SEN-533-4250K |
| UNSPSC | 31211906 |
| Waga elementu | 170 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | |
| Extension Range | m metre" cal |
| For Use With | SENATOR refills |
| Head Type | Bird Cage |
| Numer produktu | |
| Tray Material | |
| Type | Roller Frame |
| Liczba elementów | |
| Tray Width | mm cm centimetre |
| Handle Material | Plastic |
| Compatible Materials | Emulsion Gloss Paint |
| Head Material | Stal |
| Recommended Environment | Indoor/Outdoor |
| Compatible Surface | Rough Surface Smooth Surface |
| Arm Length | Standard |
| Roller Length | 180mm |
| Roller Core Diameter | 38mm |
| Roller Material | |
| Roller Pile Length | |
| Tray Length | mm cm centimetre |