Uchwyt do znaczników 3mm ręcznych Kennedy KEN5609500K KEN-560-9500K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
1 483,40 zł
Cena regularna:
1 206,02 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Uchwyt do znaczników 3mm ręcznych Kennedy KEN5609500K KEN-560-9500K
Kennedy KEN-560-9500K
KEN-560-9500K
Opis produktu
Kupujesz tylko uchwyt do zestawu.
Precyzyjne stemple literowe i cyfrowe Kennedy wykonane są ze stali węglowej z wykańczającą powłoką niklowaną dla wygody użytkownika. Znaczniki wykonują od 8 do 10 precyzyjnych i jednolitych odcisków za jednym uderzeniem.| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140119406 |
| eCl@ss Code | 21040704 |
| Głębokość całk. | 25 |
| Długość całkowita | 175 |
| Waga całkowita | 0.375 |
| Szerokość całk. | 75 |
| Supplier Part No. | 5609500K |
| UNSPSC Code | 27112305 |
| Waga elementu | 600 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość całkowita | 125mm |
| Stamp Type | Fount Holder |
KEN5609500K
KOMPLET ZNACZNIKOW RECZNYCH 3mm Kennedy
KEN-560-9500K
SM.CK016,595ZLNE
Narzędzia Cromwell