Uchwyt metalowy 15mm podwójne do rur i kabli din72572 cynkowany 1szt. Matlock MTL6627910K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Uchwyty metalowe 15mm podwójne do rur i kabli din72572 cynkowane 100szt. Matlock MTL6627910K
Matlock MTL-662-7910K
MTL6627910K
15mm TWIN SADDLE CLAMP BZP Matlock
MTL-662-7910K
SM.CK016,177,3ZLNE
Narzędzia Cromwell
Szero ko stosowane do mocowania rur i kabli we wszystkich gałęziach przemysłu.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Matlock |
| EAN13 Barcode | 5036140252752 |
| Size | 15 mm |
| Supplier Part No. | 6627910K |
| UNSPSC Code | 31162906 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Hole Diameter | 4.8mm |
| Długość | 37mm |
| Materiał | Stal |
| Numer produktu | E940150 |
| Typ produktu | Twin Saddle Clamp |
| Size | 15mm |
| Band Width | 10mm |
| Opakowanie zbiorcze | 1 |
| Surface Treatment | Zinc Plated |
| Leading Standard | DIN 72572 |