Uchwyt metalowy 4mm pełne 1-rurowy do rur i kabli din72573 cynkowany 1szt. Matlock MTL6627470K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Uchwyty metalowe 4mm pełne 1-rurowe do rur i kabli din72573 cynkowane 1szt. Matlock MTL6627470K
Matlock MTL-662-7470K
MTL6627470K
4mm (1-PIPE) FULL SADDLECLAMP LIGHT DUTY BZP Matlock
MTL-662-7470K
SM.CK016,121,9ZLNE
Narzędzia Cromwell
Zaciski,
klamry
do rur
Szeroko stosowane
do mocowania rur i kabli we
wszystkich gałęziach przemysłu.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Matlock |
| EAN13 Barcode | 5036140252431 |
| Size | 4 mm |
| Supplier Part No. | 6627470K |
| Typ | 1-Pipe |
| UNSPSC Code | 31162906 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Hole Diameter | 4.8mm |
| Długość | 29mm |
| Materiał | Stal |
| Typ produktu | Full Saddle Clamp Light Duty (1 Pipe) |
| Size | 4mm |
| Band Width | 10mm |
| Opakowanie zbiorcze | 1 |
| Surface Treatment | Zinc Plated |
| Leading Standard | DIN 72573 |