Uchwyt samocentrujący spiralny 100mm 3204 Indexa IND4751030K
dostępny
Cena regularna:
1 161,10 zł
Cena regularna:
943,98 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Uchwyt samocentrujący spiralny 100mm 3204 Indexa IND4751030K
Indexa IND-475-1030K
IND4751030K
Uchwyt samocentrujący spiralny 3204 100mm Indexa IND4751030K
IND-475-1030K
Opis produktu
Typ 3204 - Mocowany od tyłuProdukowane według dobrze sprawdzonego w praktyce rozwiązania konstrukcyjnego do uniwersalnego zastosowania. Spirale są odkuwane, wyważane i hartowane. Czoła gwintu są szlifowane po obu stronach. Wszystkie modele mają smarowniczki umożliwiające łatwe smarowanie i są wyposażone w dwa zestawy jednolitych szczęk schodkowych – zewnętrznych i wewnętrznych.
Żeliwny uchwyt 3-szczękowy z osadzeniem cylindrycznym DIN 6350 (odmiana A)
Trzyszczękowy z osadzeniem cylindrycznym z pogłębieniem.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| Chuck Diameter | 100mm |
| Kod EAN13 | 5036140023994 |
| Kod eCl@ss | 21020490 |
| Głębokosć całk./opak. | 105 |
| Długość całk./opak. | 80 |
| Waga całkowita | 3 |
| Szerokość całk./opak. | 105 |
| Nr produktu | 3204 |
| Through Hole | 20mm |
| Kod UNSPSC | 27112807 |
| Waga | 2.98 kg |
SM.CK016,975ZLNE