Uchwyt samocentrujący spiralny 125mm 3204 Indexa IND4751040K
dostępny
Cena regularna:
1 290,30 zł
Cena regularna:
1 049,02 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Uchwyt samocentrujący spiralny 125mm 3204 Indexa IND4751040K
Indexa IND-475-1040K
IND4751040K
Uchwyt samocentrujący spiralny 3204 125mm Indexa IND4751040K
IND-475-1040K
Opis produktu
Typ 3204 - Mocowany od tyłuProdukowane według dobrze sprawdzonego w praktyce rozwiązania konstrukcyjnego do uniwersalnego zastosowania. Spirale są odkuwane, wyważane i hartowane. Czoła gwintu są szlifowane po obu stronach. Wszystkie modele mają smarowniczki umożliwiające łatwe smarowanie i są wyposażone w dwa zestawy jednolitych szczęk schodkowych – zewnętrznych i wewnętrznych.
Żeliwny uchwyt 3-szczękowy z osadzeniem cylindrycznym DIN 6350 (odmiana A)
Trzyszczękowy z osadzeniem cylindrycznym z pogłębieniem.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| Chuck Diameter | 125mm |
| Kod EAN13 | 5036140024007 |
| Kod eCl@ss | 21020490 |
| Głębokosć całk./opak. | 130 |
| Długość całk./opak. | 105 |
| Waga całkowita | 4.9 |
| Szerokość całk./opak. | 130 |
| Nr produktu | 3204 |
| Through Hole | 32mm |
| Kod UNSPSC | 27112807 |
| Waga | 4.84 kg |
SM.CK016,1099ZLNE