Uchwyt samocentrujący trójszczękowy 315mm Indexa IND4751490K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$1,246.33
Cena regularna:
$1,013.27
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Uchwyt samocentrujący trójszczękowy 315mm Indexa IND4751490K
Indexa IND-475-1490K
IND4751490K
003275 315mm 3-JAW C/I CHUCK FRONT MOUNT Indexa IND4751490K
IND-475-1490K
Opis produktu
Typ 3275 - Mocowany od przodu, odwracalne szczękiProdukowane według dobrze sprawdzonego w praktyce rozwiązania konstrukcyjnego do uniwersalnego zastosowania. Spirale są odkuwane, wyważane i hartowane. Czoła gwintu są szlifowane po obu stronach. Wszystkie modele mają smarowniczki umożliwiające łatwe smarowanie i są wyposażone w dwa zestawy jednolitych szczęk schodkowych – zewnętrznych i wewnętrznych.
Żeliwny uchwyt 3-szczękowy z osadzeniem cylindrycznym DIN 6350 (odmiana A)
Trzyszczękowy z osadzeniem cylindrycznym z pogłębieniem.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| Chuck Diameter | 315mm |
| Kod EAN13 | 5036140230415 |
| Kod eCl@ss | 21020490 |
| Nr produktu | 3275 |
| Through Hole | 103mm |
| Kod UNSPSC | 27112807 |
| Waga | 50.0 kg |
SM.CK016,4500ZLNE