Uchwyt sprężysty do nasadek 1/4" 8 klipsów Kennedy KEN5829930K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Uchwyt sprężysty do nasadek 1/4" 8 klipsów Kennedy KEN5829930K
Kennedy KEN-582-9930K
Uchwyt SPREZYSTY do nasadek 1/4", 8 KLIPSOW
KEN-582-9930K
Opis produktu
Listwy profilowe - Wykonane ze stali, jasne chromowe pokrycie i może być umieszczony w pudełku narzędziowym lub zawieszony na warsztacie lub ścianie. Może być użyty ze wszystkimi wielkościami kwadratowych gniazd. Klipsy opisane poniżej.Uchwyty sprężyste
Wykonane ze sprężynującej stali, jasne chromowe pokrycie i użyte na łaczniku z listwami profilowymi.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Professional |
| Kod EAN13 | 5036140138124 |
| Kod eCl@ss | 21040211 |
| No of Clips | 8 |
| Długość całk./opak. | 220mm |
| Sq.Drive Size | 1/4" calowe |
| Kod UNSPSC | 27111704 |
| Waga elementu | 30g |
KEN5829930K
UCHWYT SPREZYSTY DO NASADEK 1/4", 8 KLIPSOW Kennedy
KEN-582-9930K
SM.CK016,13,8ZLNE
Narzędzia Cromwell