Uchwyt wiertarski kluczykowy 0,5-6,5mm 1JT H/D Kennedy KEN4401110K KEN-572-9050K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Uchwyt wiertarski kluczykowy 0,5-6,5mm 1JT H/D Kennedy KEN4401110K KEN-572-9050K
Kennedy KEN-440-1110K
KEN4401110K
KC-016,86,5ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
*Przeznaczone głównie do użytku z narzędziami ręcznymi.
† Nieodpowiednie do wiertarek z biegiem wstecznym.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Kennedy |
| Chuck Capacity | 0.5 - 6.5 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140057920 |
| eCl@ss Code | 21020490 |
| Maximum Diameter | 30mm |
| Mount | 1JT |
| Supplier Part No. | 4401110K |
| UNSPSC Code | 27112807 |
| Waga elementu | 140 g |
Informacje dodatkowe:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Capacity | 0.5mm - 6.5mm |
| Chuck Type | Keyed |
| Key Number | |
| Mount | 1JT |
| Model, kod produktu | |
| Waga | 140 g gramkg |
| Średnica |