Uchwyt wiertarski kluczykowy 3-16mm 1/2x20F H/D Kennedy KEN4401580K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
251,90 zł
Cena regularna:
204,80 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Uchwyt wiertarski kluczykowy 3.0-16mm 1/2x20F H/D Kennedy KEN4401580K
Kennedy KEN-440-1580K
KEN4401580K
UCHWYT WIERTARSKI KLUCZYKOWY 3.0-16mm 1/2x20F H/D Kennedy
KEN-440-1580K
SM.CK016,195,5ZLNE
Narzędzia Cromwell
Podstawowe części szlifowane. Szczęki są dokładnie szlifowane aby zachować zbieżność i koncentryczność. Otwory i zęby pod klucz są hartowane aby zapewnić ich żywotność. Można używać na wiertarkach stołowych i elektronarzędziach.
Zawiera dotatkowo klucz do uchwytu. Wykonano zgodnie z: DIN 6349.
*Przeznaczone głównie do użytku z narzędziami ręcznymi.
† Nieodpowiednie do wiertarek z biegiem wstecznym.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| Chuck Capacity | 3.0 - 16.0* mm |
| EAN13 Barcode | 5036140058040 |
| eCl@ss Code | 21020490 |
| Maximum Diameter | 50mm |
| Mount | 1/2"-20F ‡ |
| Supplier Part No. | 4401580K |
| UNSPSC Code | 27112807 |
| Waga elementu | 610 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Capacity | 3.0mm - 16.0*mm |
| Chuck Type | Keyed |
| Key Number | |
| Length Closed/Open | |
| Mount | 1/2" - 20F ‡ |
| Waga | 610 g gram kg |
| Średnica | mm |